OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Zdieľať

Najbližšie zápasy: Žiaci: 2.kolo St 15.09.2010 10:00 Turie:Nededza, 7.kolo Ne 19.09.2010 10:00 Kolárovice:Turie; Dorast: 7.kolo Ne 19.09.2010 12:30 Jasenové-Kľače:Turie; Dospelí: 6.kolo Ne 26.09.2010 15:00 Turie:Trnové. DRŽÍME PALCE!!!

Informácie zo zápasov

Bez fotky    III. trieda OBFZZA Dospelí Turie 1:5 Ďurčiná

góly: Tomáš Lonc

zostava: 1 Laluha 2 Vodilka 3 Turský 4 Kostolný 5 Chovanec 6 Lokaj J. 7 Lonc L. 8 Ševčík 9 Lokaj P. 10 Franek 11 Lonc T. 12 Brezovský 13 Pirošík 14 Kupka 15 Kudelka

Zápas sa začal ako vždy nejakými tými šancami, ktoré sme nepremenili. Súper skoroval dostal sa na koňa a bolo po zápase. Snažili sme sa dosťat do zápasu ale nešlo ako obrane tak aj celému mužstvu. Aj ked výsledok je krutý a zahambujúci stojíme na nohách a veríme že už takýto herný výpadok nezažijeme a mrzí nás že to bolo na domácej pôde pred tzv. našimi fanúšikmi opakujem takzvanými česť výnimkam. Ale netreba sa vyhovárať dnes nám to nevišlo, ale futbal nám chutí a budeme sa snažiť ukázať že nielen chutí ale aj ho vieme hrať. Po striedaniach nastúpili Brezovský, Kupka, Pirošík.

II. trieda OBFZZA Dorast Stránske 0:10 Turie

góly: 3x Miloš Chovan, 3x Martin Šurina, Filip Mičky, Andrej Hulín, Ján Chovan, Richard                       Bielečka

Zápas sa hral do 60 min. Pre malý počet hráčov domácich bol predčasne ukončený.

Pridané 05.09.2010

Bez fotky

II. trieda OBFZZA Žiaci Dolná Tižina 2:2 Turie

góly: Marek Šurina, Andrej Mikula

Bez fotky

III. trieda OBFZZA Dospelí Turie 2:0 Kunerád (1:0)

góly: Peter Lokaj, Tomáš Lonc

Zostava: 1. Adrián Laluha 2. Marek Vodilka 3. Branislav Valíček 4. Robert Kostolný 5. Gabriel Chovanec 6. Ján Lokaj 7. Lukáš Lonc 8. Tomáš Ševčík 9. Peter Lokaj 10. Ján Franek 11. Tomáš Lonc 12. Michal Kupka 13. Matej Brezovský 14. Tomáš Kudelka

Zápas sa začal tlakom domáceho mužstva, množstvo nepremenených šancí. Ale dá sa povedať že sme mali všetko pod kontrolou. Skóre otvoril Peter Lokaj po krásnej akcii a nechytateľnom zakončení ku vzdialenejšej tyčy. Polčas sa už dohral s nezmeneným skóre. Druhú polovicu sme opäť začali tlakom a opäť nepremeninými šancami. Ale v 80' Rozhodol o zápase Tomáš Lonc prekrásnym únikom cez polovicu ihriska. Po striedaniach si zahrali Michal Kupka, Matej Brezovský, Tomáš Kúdelka. V zapase sa udial ešte jeden neprijemný moment ked sa zranil náš stopér Branislav Valiček. Všetci pevne veríme že to nebude vážne a vráti sa spät medzi nás a bude nám pomáhať svojou kvalitou a skúsenosťami.

Pridané 29.08.2010

Fotky TU!

II. trieda OBFZZA Dorast Turie 6:4 Brodno

góly: 2x Martin Šurina, Vladimír Brezáni, Filip Mičky, Ján Skupeň, VI. gól

Bez fotky

II. trieda OBFZZA Žiaci Turie 6:2 Kotešová (3:2)

góly: 3x Marek Šurina, Andrej Chupáň, 2x Radoslav Sáňka

zostava: 1. Marek Pirošík 2. Michal Chupáň 3. Lukáš Hulín 4. Martin Paurik 5. Andrej Mikula 6. Filip Chupáň 7. Radoslav Sáňka 8. Jakub Chupáň 9. Marek Šurina 10. Andrej Chupáň 11. Jozef Senko 12. Jozef Fratrik 13. Michal Chovan

Mužstvo Turie nastúpilo doma proti Kotešovej v plnej sile. A však v úvodnej desaťminútovke to vôbec tak nevyzeralo. Súper svojimi rýchlymi dvoma gólmi viedol počiatočných pätnásť minút. No onedlho útočník Marek Šurina predviedol ukážkovú samostatnú akciu, ktorú zakončil pekným gólom. Mužstvo Turia sa i naďalej snažilo vyrovnať. A o pár minút sa mladý Andrej Chupáň vynašiel v šestnástke a strelil vyrovnávajúci gól. Krátko ku koncu prvého polčasu kopal Marek Šurina priamy kop spoza šestnástky, ktorý aj premenil a tým Turie stiahlo vedenie na svoju stranu. Druhý polčas sa vyvýjal priaznivo pre Turie. Na začiatku druhého polčasu nie a nie prekonať Kotešovského brankára. Ale napokon sa to podarilo Radoslavovi Sáňkovi. Po piatich minútach sa mu podarilo pridal svoj druhý gól. Tesne pred koncom druhého polčasu Marek Šurina zavŕšil svoj hattrick, čím stanovil konečný stav 6:2.

Fotky TU!    III. trieda OBFZZA Dospelí Babkov 2:3 Turie

góly: Tomáš Lonc, Lukáš Lonc, Peter Lokaj

Mužstvo nastúpilo v pozmenenej zostave v bráne stál Laluha, na ľavej strane Kostolný, stopéri Valíček a Chovanec a napravo Turský. Stredová formácia bola zložená s Lokaja J. naľavo, Franeka v strede a Kupku napravo v ofenzíve nás reprezentovali Lonc T. z ľava, Lokaj P. a Lonc L. napravo.
    Zápas sa začal našim tlakom vyprodukovali sme si veľa šancí, ale premeniť sa ich nedarilo. Vedenie sme strhli na svoju stranu 3 golmi. Súper bol slabší ako technicky tak aj fyzicky.

Po striedaniach sa do hry zapojili Ševčík, Brezovský, Vodilka.
Na konci zápasu super zdramatizoval stav ale dokázali sme to udržať a zvíťaziť.